Kategooriad

Kõik tooted

Stride plus liquid kassidele

STRIDE® PLUS FELINE
Täiendsööt kassidele.
Glükoosamiinvesinikkloriid suurendab glükoosaminoglükaanide (GAG) taset liigeses. GAG-d on kõhre “ehituskivideks.”
Glükoosamiinvesinikkloriid suurendab liigese hüaluronaadi sisaldust.
Hüaluronaat on liigeskapslivedeliku peamiseks koostisosaks – liigesevõideks.

0

E-pood: Tarne 1-3 nädalt

  • Laagri ladu:
  • Põltsamaa ladu:
  • Tabasalu ladu:

Vali kogus:

Kirjeldus

Kondroitiinsulfaat on kõige tähtsam proteoglükaan liigesekõhres, moodustades 80% kogu valkude molekulmassist. Kondroitiinsulfaat on vajalik glükoosaminoglükaanide tootmiseks, kuid tema põhiroll on neutraliseerida destruktiivsed ensüümid, mis lammutavad liigesekõhre. Kondroitiin soodustab toitainete jõudmist kõhrkoesse, suurenenud vedeliku voog tõstab liigeste elastsust ja struktuursust. Uurigud on tõestanud ka kondroitiinsulfaadi põletikuvastast toimet.

MSM on organismis imenduva väävli allikaks. Väävlit kasutatakse sidekoe sünteesis. Seetõttu peetakse MSM-i ka glükoosamiinvesinikkloriidi ja kondroitiinsulfaadi kaasteguriks kahjustatud kõhre taastamisel. MSM-i seostatakse ka põletikuliste seisundite leevendamisega.

Hüaluroonhappe ( HH ) funtsioonid on kõhre kaitsmine (1. Viskoossed omadused: pinge all (pinna hõõrdumine pinna vastu) toimivad HH molekulid sünoviaalvedelikus määrdeainena ja kaitsevad seega vastakuti asetsevaid liigesepindu mehaaniliste kahjustuste eest. 2. Elastsed omadused: koormusel toimib HH sünoviaalvedelikus löökide pehmendajana ja kaitseb seega kõhre rõhutrauma eest.), kõhre toitmine (1. Väikesed molekulid (vesi, elektrolüüdid ja toitained) saavad vabalt difundeeruda kõhre ja sünoviaalkesta. 2. Suuremad molekulid (valgud ja muud põletikumediaatorid) kohtavad suuremat pidurdusastet võrgu läbimisel. ), sünoviaalkesta kaitsmine (HH on sünoviaalkesta kaitsebarjääriks ja maskeerib valuretseptoreid).

KASUTAMINE:
Liigeste ainevahetuse toetamine osteoartriidi puhul.Aitab taastada liikumisfunktsioone ning liigesekõhre elastsust. Profülaktilisel manustamisel vähendab liigeseprobleeme ja soodustab liigesefunktsioonide taastumist.

KOOSTIS: 
4 ml kohta: 

Glükoosamiinvesinikkloriid     667 mg

Metüülsulfanüülmetaan (MSM)    400 mg

Kondroitiinsulfaat   133 mg

Naatriumhüaluronaat  ( vastab: hüaluroonhape 2933 mcg)     3160 mcg

ANALÜÜTILINE KOOSTIS:
Toorproteiin 7,3%, toorrasv 0,05%, toorkiud 0,16%, niiskus 78,3%, toortuhk 1,2%, naatrium 0,32%, väävel 3,4%

KASUTAMINE:

SRIDE® PLUS segatakse toidu hulka. Manustada igale loomale individuaalselt.

Kasutamine esimesed 30 päeva:  Kass 4 ml (2 pumbavajutust)

Edaspidine kasutamine:  Kass 2 ml (1 pumbavajutus)

Doseerimispumba ühele vajutusele vastav annus on 2 ml

Seotud tooted