Kategooriad

Kõik tooted

Platinum OralClean+Care Classic

33.3038.80

Vali kogus:

Kirjeldus

Platinum Oral Clean+Care Classic geel eemaldab tõhusalt hambakivi, vähendab igemepõletikke, tagab värske hingeõhu ja hooldab hambaid ning igemeid looduslikul viisil.

Kasutamine:

Hooldus: kasutada kaks korda päevas.
Ennetus: kasutada iga 2-3 päeva järel.

Esialgne hooldusfaas kestab enamasti 3 kuni 6 nädalat, kuni hambakivi on eemaldatud. Seejärel tuleks toodet manustada iga 2-3 päeva järel, ennetamaks hambakivi taastekkimist ja halba hingeõhku.

NB! Ärge lubage oma lemmikul 30 minutit enne ja pärast kasutamist süüa ega juua!

Hambakivi edukaks eemaldamiseks on oluline pidada kinni kindlast raviplaanist – soovituslik geeli pealekandmine on hommikuti ja õhtuti, vastasel juhul võib hambakivi taas kivistuda.

Nipp: selleks, et toime oleks tõhusam, võib umbes 2 nädala pärast hõõruda hambaid kareda riidega. Seda võib korrata iga 3-4 päeva järel.

 

Geeli kasutamine ja pealekandmine:

Toimeained jaotuvad keele ja süljega looma suus kõige paremini laiali kui geeli kantakse ülemiste hammaste välisküljele järgnevalt:

a)(1) Pigistage sõrmele õige annus geeli (vt doseerimistabelit) b) Lükake looma huult üles c) Tõmmake sõrmega ülemise hambarea tagant ettepoole d) (2) Korrake protseduuri (1) teisel poolel.

 

Sobib kasutamiseks nii koertele kui ka kassidele.
Nähtavad tulemused ilmnevad juba mõne päeva pärast:

  • Teie lemmiku hingeõhk on oluliselt värskem;
  • Igemepõletikud vähenevad;
  • Hambakivi hakkab järk-järgult taanduma;

Tähelepanu:

OralClean+Care geel ei eemalda hammastelt plekke ega värvimuutusi

 

Õrn aga tõhus:
Hambakivi eemaldamisel ei kasutata happeid, mistõttu ei kahjusta see tundlikut hambavaapa. OralClean+Care geel sisaldab tsitruse seemne ekstrakti, mitte viljaliha, ning ei ole seega happeline. Geeli alkoholisisaldus annuse kohta on ülimadal ja loomale täiesti ohutu. Koer neelab igal kasutamisel pisut geeli, kuid see ei kujuta teie lemmiku tervisele vähimatki ohtu. Loodusravis kasutatakse tsitruse seemne ekstrakti selle antimikroobsete omaduste pärast. OralClean+Care geelis puhastavab see koos taimsete eeterlike õlidega hambad õrnalt, lahustades järk-järgult bakterikihti ja eemaldades hambakivi. Kvaliteetsed koostisained jõuavad sügavale igemetaskutesse, võideldes põletikuga ja leevendades valu, juhul kui igemed on põletikulised.

Oral Clean+Care koostis on 100 % looduslik ja toiduohutusnõuetega vastavuses.

Seotud tooted