Kategooriad

Kõik tooted

DietDog Senior & Mobility

Vanadus ja liikuvus – Senior & Mobility

Toetab eakate lemmikloomade tervist.

Leevendab liigeste jäikust ja tugevdab organismi põletikuvastast protsessi.

Edendab liikuvust.

 

19392.40

Vali kogus:

Kirjeldus

KOOSTIS:
Lithothamnium calcareum (vetikad), saccharomyces cerevisiae (õllepärm), köögiviljasüsi, maniokk, kalapeptiidid, merevetikad (põisadru), osi, kuradiküünis (harpagophytum), mustsõstar, nõges, conyza canadensis, harilik angervaks, kurkum, kassiküünis, ingver, võilill, artišokk, maarjaohakas, harilik kuldvits, harilik kukerpuu, viirpuu, ononis spinosa (jooksjarohi), must redis, Peumus boldus, harilik punand, orthosiphon aristatus.

Lisandid (kg kohta): mangaan (E5): 1500 mg, aluseline kristallviumkarbonaadi monohüdraat (E3): 250 mg, vitamiinid B1-B2-B6-B12, inositool, pantoteenhape, askorbiinhape, koliin, DL metioniin (3.1.1 ), lüsiin (3.2.3), betaiin, sorbitool (E420), raudoksiid (E1), montmorilloniit (E558).

Analüütiline koostis:
Toorproteiin 12%
Toorrasv 4%
Toortuhk 16%
Toortselluloos 7%
Niiskus 8%

Kuidas see töötab?
Senior & Mobility on ideaalne looduslik toidulisand lemmikutele, kellel on olnud aktiivne elustiil või kellel on nooremas eas olnud vigastus ja ei liigu selle tõttu nii hästi kui seda tegid varem. See sisaldab valitud taimi, millel on spetsiifiline võime füsiloogiliste süsteemide toetuseks koertele ja kassidele, kui nad vananevad. See on ideaalne lemmikutele, kellel esineb liigeste jäikust ja valulikkust ning on proleeme liikuvusega, mida vanemaks nad jäävad. Kombinatsioon taimedest, millel on liigeste tervendavaid omadusi (nagu põisadru, kurkum, kassiküüs, nõges) ning liigeseid rahustavaid omadusi (kuradiküüs, osi, harilik angervaks, orthosiphon aristatus), aitab tõsta organismi sisest põletikuvastast protsessi, leevendab jäikasid liigeseid ning sellega muudab liikumise lihtsamaks. Kuradiküünis sisaldab suures koguses ühendeid, mis on tuntud oma põletikuvastase toime poolest, maarjaohakas toetab maksa tervist, nõges terve vereringe jaoks, võilille juur seedimise heaoluks. Selle toidulisandiga muutub koer taas aktiivseks ja rõõmsaks.

Lemmikloomadel, kellel liikuvus on muutunud väga raskeks on soovitatav lisaks juurde anda Joints & Bones toidulisandit.

Manustamine:
Sobib koertele ja kassidele alates kolmandast elukuust.
Koostisainete mõju avaldub aja jooksul, seetõttu on soovitatav toidulisandit kasutada regulaarselt/kuurina. Soovitatav anda igapäevaselt 21-päevase kuurina (mitu korda aastas).

Mõõdulusikas on pakis.

Maitsvad graanulid antakse tervena või purustatuna, segades tavalise toiduga järgmiselt:

½ mõõtlusikas 5 kg kehamassi kohta päevas.

5 kg: ½ mõõtlusikas päeva kohta – 150g topsist jätkub umbes 6 nädalat

10 kg: 1 mõõtlusikas päeva kohta – 150g topsist jätkub umbes 21 päeva

20 kg: 2 mõõtlusikat päeva kohta – 150g topsist jätkub umbes 10 päeva

30 kg: 3 mõõtlusikat päeva kohta – 150g topsist jätkub umbes 7 päeva

40 kg: 4 mõõtlusikat päeva kohta – 150g topsist jätkub umbes 5 päeva

50 kg: 5 mõõtlusikat päeva kohta – 150g topsist jätkub umbes 4 päeva

60 kg: 6 mõõtlusikat päeva kohta – 150g topsist jätkub umbes 3 päeva

Nõuanded:
Kui teie loom saab mingit ravi ja on veterinaari valve all, siis tuleks konsulteerida enne toidulisandi pakkumist veterinaariga.

Seotud tooted