Kategooriad

Kõik tooted

Bioiberica Condrovet Force Ha Koer

Condrovet Force HA maitsestatud närimistabletid koertele
Liigeste funktsiooni toetav täiendsööt koertele

Soovituslik kasutada vanusest, füüsilisest aktiivsusest või liigsest kehakaalust põhjustatud artroosi ja degeneratiivsete liigeste muutuste korral ning liigeste operatsiooni või trauma järgselt

Kondroitiinsulfaat ja glükosamiin on kõhre maatriksi peamisteks komponentideks ja aitavad säilitada ja toetada liigese funktsiooni ja liikuvust.
Mobilee® aitab tänu hüaluroonhappe sisaldusele toetada sünoviaalvedeliku seisundi säilitamist, mis on vajalik liigese liikuvuse paremaks taastamiseks.
Natiivne tüüp II kollageen b2Cool® vähendab liigese endogeense kollageeni hävimist.

6114.60

Vali kogus:

Kirjeldus

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised

Kasutamine: 

manustada üks kord päevas 40 päeva jooksul vastavalt kehakaalule, korrata kuuri 2-3 korda aastas vastavalt loomaarsti soovitustele. 

Koerad kehakaaluga 

<5kg 0,5 tbl, 

5-10kg 1 tbl, 

10-20kg 2 tbl, 

20-40kg 3 tbl, 

>40kg 4 tbl päevas. 

Kroonilistel juhtudel ja vastavalt kliinilistele tunnustele võib peale esialgset manustamisperioodi (40 päeva) vähendada doosi poole võrra.

Koostisosade loetelu
Koostis (1 tableti kohta): glükosamiinvesinikkloriid (>99% puhtusega) 450 mg, kondroitiinsulfaat (100% puhtusega) 330 mg, rasvhapete mono-ja diglütseriidid, hüaluroonhape (mobilee®) 18 mg, magneesiumstearaat, tüüp II kollageen (b2cool®) 4 mg.
Lisatud söödalisandid (1 tbl kohta): E-vitamiin (D, L α-tokoferoolatsetaat 50%) 20mg

Analüütiline koostis: toorproteiin 23,65%, toorkiud 12,26%, tuhk 9,54%, toorrasv 2,8%, vesinikkloriidis lahustumatu tuhk 4,01%.
 

Säilitamistingimused

Hoida jahedas, otsese päikesevalguse eest kaitstuna.
Parim enne ja partii: vt. pakendilt

Seotud tooted