Wildwash šampoon kuivale nahale

WildWash PRO Conditioning Shampoo for Dry and Flaky coats

  • hooldav šampoon kuivale nahale, karvkattele ja kõõma raviks;
  • sobib nii koertele kui kassidele;
  • šampooni kontsentraat võrdub lahjendatuna 10L šampooniga;

Kogus: 300ml

 

 

 

from / 14.50

Puhasta

Kirjeldus

Manuka õli, lavendel ja aloe vera aitavad karvkatet õrnalt puhastada, hoides naha normaalset niiskustaset.

 

Tähelepanu! Tegemist on kontsentraadiga. 300ml šampooni kontsentraat võrdub lahjendatuna 10L
šampooniga, millest jätkub vähemalt 10 pesukorraks. Eraldi on müügil WildWash 1L segamispudel koos vajaliku mõõduskaalaga šampooni lahjendamiseks.
15 aastat kogemusi lemmikloomade hooldusel võimaldas WildWash´il välja töötada pH tasakaalus hooldustooted, mis on väga efektiivsed, samas leebed Sinu lemmiku nahale ja karvkattele. Kombinatsioon neemipuu õlist, aloe verast ja pruunvetikast toidavad karvkatet ja rahustavad nahka. WildWash naturaalsed tooted sobivad kõikidele koera- ja kassitõugudele ning annavad suurepäraseid tulemusi. Groomid, veterinaarid ja loomaomanikud üle maailma soovitavad!

 

KASUTUSJUHIS: Enne pesemist kammi karvkate, et eemaldada suurem mustus ja pusad. Kasuta Wildwashi segamispudelit ja valmista ette kasutamiseks sobiv šampoon. Sega 1 osa šampoonikontsentraati 32 osa veega. Tee karvkate sooja veega märjaks ja kanna lahjendatud šampoon karvkattele, masseerides svammi või pehme harjaga. Väldi silmade piirkonda. Tagamaks optimaalset tulemust, jäta segu karvale 5 minutiks, et taimede raviomadused ja eeterlikud õlid pääseksid mõjule. Loputa hoolikalt ja vajadusel korda protseduuri.

******************************************************************************************************************************************************

Antud tootel on kolme tärni sertifikaat ASCAS´elt (Sertifitseeritud loodustoodete assotsiatsioon) ja see ei sisalda parabeene, fosfaate, naftakeemia saadusi, mineraalõlisid, sulfaate ega PEG´e. Tootes on kasutatud 100% looduslikke eeterlikke õlisid. Selles pole sünteetilisi, poolsünteetilisi lõhnaaineid, ega tõmmiseid või ekstrakte nendest. Toodete valmistamise juures ei tehta loomkatseid.

Lisainfo

Vali sobiv suurus:

300ml