Vet`s Best karvapalligeelpasta

Vest`s Best karvapallivastane geel

Kogus: 100g

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

from / 7.40

Puhasta

Kirjeldus

Täiendsööt, mida kasutatakse nii ennetava vahendina, kui ka abivahendina karvapallide eemaldamiseks. Koostis: vesi, glütseriin, ksantaankumm, polüsorbaat 20 kõrvitsakiupulber, psülliumiseemnete kestade pulber, odrataimepulber, jalakakoorepulber, sigurijuurepulber, alteejuurepulber, õunakiupulber, spirulina, naturaalsed lõhna- ja maitsetaimed, E-vitamiiniõli, askorbiinhape, naatriumtsitraatdihüdraat, kaaliumsorbaat, sorbiinhape.

Analüütiline koostis: toorproteiinid 7,0%, toorrasvad ja -õlid 1,3%, toortuhk 7,5%, toorkiud 0,3%, niiskus 39,6%. Lisaained (kg kohta): E 433 polüoksüetüleen 20-sorbitaanmonooleaat 10g, E415 ksantaankumm, E-vitamiin (3a700) 1IU, lõhna- ja maitseained.

Kasutamine: karvapallide eemaldamine: anda kassile iga päev 2cm pikkune riba toodet (ca 3g), kuni karvapall on välja tulnud. Karvapallide tekkimise ennetamine: anda kassile 2cm pikkune riba toodet 1-2 korda nädalas. Et kass võtaks toote omaks, võib alguses lisada geeli kassi maiusele või toidule. Geeli võib anda ka enda sõrme pealt limpsida või panna kassi esikäpale.

Hoiatus: kasutada ainult kassidel. Hoida lastele ja teistele loomadele kättesaamatus kohas. Üleannustamise korral võtta koheselt ühendust veterinaariga. Hoida kassile värske vesi alati saadaval. Hoiustada jahedas kohas ja eemal otsesest päikesevalgusest.

Lisainfo

Vali:

Karvapallipasta