Tickless Pet puugi- ja kirbutõrjeseade

Tickless Pet ultrahelil põhinev puugi- ja kirbutõrjeseade igas suuruses kassidele, koertele ja jänestele.

from / 21.30

Puhasta

Kirjeldus

Tickless Pet ultrahelil põhinev puugi- ja kirbutõrjeseade igas suuruses kassidele, koertele ja jänestele. Tickless Pet hoiab puuke ja kirpe eemal, kasutamata ohtlikke kemikaale. Parasiite on võimalik hoida eemal 6-12 kuud pärast seadme aktiveerimist, kinnitades selle lihtsalt kasutatava tibatillukese seadme oma kassi või koera kaelarihmale- nii saate lemmikuloomaga vabalt loodust nautida. Seade levitab ultraheliimpulsse, mida inimesed ega lemmikloomad ei taju, kuid mis mõjutavad parasiitide suunataju, hoides neid tänu sellele eemal. Mõjuulatus on ligi 1,5 meetrit. Seade on keskkonnasõbralik ega sisalda kemikaale või lõhnaaineid ja seetõttu on seade ohutu kasutada isegi noorte, eakate, haigete või tiinete loomade kaitseks.

 

Kasutusjuhend: Võimalikult tõhusa kaitse tagamiseks soovitame rakendada enne seadme kasutamist teisi ettevaatusabinõusid (nt šampooniga pesemine) ja eemaldada loomalt kõik puugid. Paigaldage seade kaelarihmale, nii et võrestik oleks suunatud allapoole looma keha suunas. Seadme aktiveerimiseks eemaldage lipik. Neli korda vilkuv punane märgutuli annab teada , et seade on sisse lülitatud. Selleks, et kontrollida kas seade töötab, vajutage nuppu üks kord ja veenduge, et LED- tuli hakkas selle peale vilkuma. Seade ei ole küll veekindel, kui kannatab hästi niiskust. Veekahjustuse vältimiseks tuleb seade kohe kuivatada, kui see märjaks saab. Seade on väike, mistõttu tuleb seda eemal hoida laste käeulatusest.

 

Hoiatus! Seadme tõhususe tagamiseks tuleb seda koguaeg looma küljes hoida. Soovitame kasutada seadet Tickless Home, kui loom ei kanna kodus viibides kaelarihma. Toote tõhusus oleneb looma karvkattest ning ka piirkonna parasiitide populatsiooni arvukusest. Seade ei ole mõeldud puukide või kirpude eemaldamiseks, mis on loomal juba varasemast. Parasiidirohketes piirkondades võib vahel juhtuda, et puuk kinnitub loomale seadmest hoolimata. Sellisel juhul eemaldage parasiit tavapärasel viisil. Keskmistes välitingimustes tõrjub seade parasiite eemale 6-12 kuud pärast aktiveerimist.

Lisainfo

Vali sobiv värv:

Must, Pruun, Roosa