Pusadevastane karvkatte hoolduspiim BOTANIQA SHOW LINE

E-poodE-pood

BOTANIQA SHOW LINE Detangling Coat Milk

 

  • Piimapõhine toode mis muudab karva kammimise ja pusade harutamise kergemaks
  • Tegevus: pusade lihtne lahti harutamine
  • Mõeldud kõigile tõugudele
  • Kuidas kasutada: enne kasutamist loksutada. Võib panna otse märjale või kuivale karvale. Hea kasutada vahetult enne koeranäitust.
  • Botaniqi täiendavad tooted: Show Line tooted

 

Kogus: 1 L

from / 29.00

Kirjeldus

Show Line – kirglikult loodud eksklusiivsed tooted. Piimapõhine toode mis muudab karva kammimise ja pusade harutamise kergemaks. Toote eesmärk on hõlbustada hooldust vajavate nahkadega töötamist. Spetsiaalselt välja töötatud piimasegu võib panna otse märjale või kuivale karvale. See hõlbustab karvkatte igasuguste pusade eemaldamist, värvi või karva struktuuri muutmata. Toode on silikooni- ja plastivaba ning sobib igapäevaseks hoolduseks.

 

Hea teada: kandke piim otse kahjustatud alale ja oodake siis veidi, enne kui hakkate kammima. Kammige alati karvajuure suunast karvaotsteni. Suurema karvkatte pinna puhul võite toodet pihustada umbes 10–25 cm kauguselt  ja seejärel kammida läbi karvkatte. Toode ei jäta plekke ega muuda karvkatte värvi, sobib seega ideaalselt koertenäituste ettevalmistamiseks.

 

Koostis: 99,3% looduslikku päritolu koostisosad, NORI kompleks, avokaadoekstrakt, keratiin, detanglingvalem, antistaatiline kompleks.

Lisainfo

Vali sobiv suurus:

1 L