PlaqueOff kassi/koera täiendsööt

PlaqueOff Animal on rahvusvaheliselt patenteeritud toode, mis võitleb hambakivi ja hambakatuga hammaste pinnal ja vähendab bakteriaalset survet.

Toote toimeaine on naturaalne taimne merevetika D1070 ekstrakt.

Toote kasutamisel on tulemused olnud märgatavad isegi juba 4-8 nädala pärast.

Kogus: 40 g

 

from / 13.40

Puhasta

Kirjeldus

PlaqueOff Animal on rahvusvaheliselt patenteeritud toode, mis võitleb hambakivi ja hambakatuga hammaste pinnal ja vähendab bakteriaalset survet. Toote toimeaine on naturaalne taimne merevetika D1070 ekstrakt.

PlaqueOff Animalil ei ole lokaalset mõju, see toimib süsteemselt. Toidu seedumisel imenduvad komponendid verre, seejärel eritub sülge ühend, mis hoiab ära hambakatu kogunemist hammastele. Toodet tuleks kasutada iga päev.

Koostis: Naturaalne taime element merevetikas D1070, mis sisaldab: polüsahhariide 52%, mineraalaineid ja mikroelemente 22%, valke kõikide aminohapetega 6%, kiude 6%, oomega-3 rasvhappeid 2%, tuhka 17%. Sisaldab naturaalset joodi. 1 mõõtelusikatäis PlaqueOff Animali sisaldab umbes 0,2 mg joodi. Suhkrut, säilitus- ja värvaineid ei ole lisatud.

Annustamine:

Koerad/kassid alla 10 kg: 0,5-1 lusikatäis päevas

Koerad 10-25 kg: 1-2 lusikatäit päevas

Mõõtelusikas on tootega kaasas.

Alustage väiksema doosiga, et loom maitsega harjuks. Seejärel suurendage kogust soovitatava doosini. Segage toiduga või raputage selle peale. Kõik koerad on erinevad ja mõnikord võib soovitatav doos olla liiga väike. Kui kahe kuu jooksul mingit mõju märgata ei ole, võite kogust suurendada. Kui tulemused ilmnevad, vähendage kogus taas tavadoosini.

Teadaolevaid kõrvatoimeid ei ole, kuigi mõnel loomal võib tekkida kerge kõhulahtisus. Sel juhul vähendage lihtsalt doosi ja siis suurendage see järk-järgult tavaliseni. Ette on tulnud mõningaid allergilisi reaktsioone nagu sügelemine, ekseem jne. Selle põhjuseks on allergia merevetikate vastu. Halva hingeõhu ja hambakivi vähenemise kiirus on loomadel erinev.

Lisainfo

Vali sobiv suurus:

40g