Kingipakk tundlikule koerale 🎄

Neile koertele, kes armastavad vahepalasid, aga päris kõike ei saa endale lubada tundliku seedimise, toidutalumatuse või allergia pärast, panime kokku kingipaki turvalistest maiustest.

Kingipakk jõuab sinuni kenas jõuluteemalises pakendis ja on valmis jõuluvana kotti panemiseks.

from / 36.00

Kirjeldus

Tundliku koera kingipakis on:

🎄Aras putukalihast maitsvad ja pehmed küpsised 175g

🎄Aras teraviljavaba konserv putukaliha, kõrvitsa, õunte ja metsamarjadega 195g

🎄Jaanalinnulihast närimisribad 200g

🎄Aras lõhenaha rullid 75g

🎄Aras jõuluküpsised täistera speltanisujahu, päevalille õli, mandlite, mee, spinati, kurkumi, jaanileivapuu, õunte ja kaneeliga 200g

🎄Kaamliliha pulgad 150g

Aras putukalihast maitsvad ja pehmed küpsised on allergiaohutu toode, mis sobib igat tõugu või vanuses tundlikele, sealhulgas ka vanematele ja ülekaalulistele koertele. Need on kergesti seeditavad, valmistatud ilma keemiliste värvi-, lisa- ja säilitusaineteta ning sobivad seetõttu ka allergiaohutu koertele. 

Aras teraviljavaba konserv putukaliha, kõrvitsa, õunte ja metsamarjadega on naturaalne allergiaohutu toit kõikidele tõugudele ja igas vanuses koertele. Sobib erinevate allergiate, seedeprobleemide, ülekaalulisuse puhul ja ka tavalistele koertele igapäevaseks maitsvaks palaks.

Aras teraviljavaba konserv jaanalinnu lihast on naturaalne allergiaohutu toit kõikidele tõugudele ja igas vanuses koertele. Sobib erinevate allergiate, seedeprobleemide, ülekaalulisuse puhul ja ka tavalistele koertele igapäevaseks maitsvaks palaks.

Jaanalinnulihast närimisribad on naturaalselt õhu käes kuivatatud, madala rasva- ja kolesteroolisisaldusega maius, mida võib anda toidukordade vahel ka neile koertele, kes tavapäraseid maiuseid allergia, toidutalumatuse või tundlikkuse tõttu ei talu. Närimisribad sisaldavad väärtuslikke küllastamata rasvhappeid ja on paljude koerte lemmikud. 

Aras lõhenaha rullid aitavad puhastada koera hambaid ja sobivad igas vanuses ja suuruses koertele. Naturaalselt õhu käes kuivatatud lõhenahk sisaldab kasulikke omega-3 rasvhappeid nende loomulikul kujul. Maius ei sisalda keemilisi värvi-, lisa- ja säilitusaineid.

Aras jõuluküpsised on taskusse sobiv maius, mis sisaldab täistera speltanisujahu, päevalille õli, mandleid, mett, spinatit, kurkumi, jaanileivapuud, õunu ja kaneeli. Küpsised ei sisalda keemilisi lisandeid, säilitus- ja värvaineid ning on heaks vahepalaks toidukordade vahel.

Kaamliliha pulgad 150g  on väga maitsev närimine. Viib keele alla ka kõige valivamal sööjal 🙂