Kingipakk suurele koerale 🎄

Kõige suurematele sõpradele ja nende tugevatele hammastele mõeldes panime kokku kingipaki, mille maiused pakuvad närimismõnu kauemaks kui mõni minut. 

Kõik maiused on puhtad ainetest, mis võiks tekitada tundlikkust, seedemuresid või allergiaid. 

Kingipakk jõuab sinuni kenas jõuluteemalises pakendis ja on valmis jõuluvana kotti panemiseks.

from / 44.00

Kirjeldus

Suure koera kingipakis on:

🎄veise kuivatatud peanahk XXL 1kg

🎄Premium küpsised vaniljega 400g

🎄Aras Kau-Ca-Bone täidisega närimiskondid 2tk

🎄Aras Premium Select konserv veise-, vasika- ja lambalihast 820g

🎄Aras jõuluvorst pardi, maguskartuli ja peterselliga 800g

🎄Jõuluküpsised 200g

Veise kuivatatud peanahad on koerte suured lemmikud, sest pakuvad head närimist ka kõige tugevamate hammastega terminaator-koertele. Maius sisaldab vaid naturaalselt õhu käes kuivatatud veise peanahka ja selle regulaarne kasutamine aitab koera hammaste eest hoolt kanda. 

Premium küpsised vaniljega on 100% naturaalsed, tehtud värsketest koostisosadest ja kontrollitud mahepõllundusest pärit teraviljadest. Linnaseseemned ja maitsetaimed aitavad reguleerida koera seedimist. Maius on sobilik vahepala toidukordade vahepeal või jõuluvana ees trikkide näitamiseks. 

Aras Kau-Ca-Bone täidisega närimiskondid on rikastatud L-karnitiiniga, aitavad hoida hambaid heas korras ning ei sisalda keemilisi lisandeid, säilitus- ja värvaineid. Tugevad kondid sobivad vahepalaks igas vanuses ja suuruses koertele, kellele meeldib närida. 

Aras Premium Select konserv veise-, vasika- ja lambalihast on 100% värskest lihast valmistatud tervislik toit looduslike vitamiinide ja külmpressitud nisuiduõliga. Toit on vaba keemilistest värvi-, lisa- ja konserveerimisainetest, selles ei sisaldu maisi ega sojat. Maitseb ka nõudlikele koertele! 

Aras jõuluvorst pardi, maguskartuli ja peterselliga on gurmeehõrgutis, mis sobib piduroaks või igapäevatoiduks ka valivatele koertele. Vorst on teraviljavaba, sisaldab 100% värsket liha, naturaalseid vitamiine ja on tehtud toorainest, mis on inimtoiduks kõlbulik. Ei sisalda keemilisi lisandeid, säilitus- ja värvaineid, maisi või sojat, seetõttu sobib ka koertele, kellel esineb nende suhtes tundlikkust või kes on lihtsalt väga valivad.