Kingipakk retriiverile🎄

Retriiverid on aktiivsed koerad, kes armastavad leida ja tuua asju ning nende hea nina leiab üles nii maiused köögikapist kui ka saagi metsast jahimehele. Kingi oma retriiverile jõulupakk, milles on midagi tema nutika mõistuse, osavate hammaste ja suurepärase haistmise jaoks. 

Kõik maiused on puhtad ainetest, mis võiks tekitada tundlikkust, seedemuresid või allergiaid. 

Kingipakk jõuab sinuni kenas jõuluteemalises pakendis ja on valmis jõuluvana kotti panemiseks.

from / 38.00

Kirjeldus

Retriiveri kingipakis on:

🎄Faasanidummy 500g

🎄Klassikaline retriiveririhm 180cm

🎄Dummy 500g

🎄Aras jõuluvorst pardi, maguskartuli ja peterselliga 800g

🎄Aras jõuluküpsised 200g

Firedog faasanidummy abil saad treenida oma retriiveri head haistmist veel paremaks ja hoiad ta vaimselt erksa ja rahulolevana. Õpeta oma koer erineval maastikul dummyt otsima ja sinu kätte tooma, vea dummyga koerale põnev jälg ja tee ülesandeid järkjärgult raskemaks. 

Klassikaline retriiveririhm on treeningvahend, mis võimaldab koera metsas kiirelt lahti lasta. Seda tüüpi retriiveririhma kasutatakse retriiverite töö- ja katsetrennis ning ka koera tavaelus.

Firedog dummy on abiks, kui õpetad oma koera märkama ja mäletama, kuhu ese visati või peideti. Dummy ujub vee peal ja on kahevärviline, et koer seda nii maastikul kui vees paremini märkaks.

Aras jõuluvorst pardi, maguskartuli ja peterselliga on gurmeehõrgutis, mis sobib piduroaks või igapäevatoiduks ka valivatele koertele. Vorst on teraviljavaba, sisaldab 100% värsket liha, naturaalseid vitamiine ja on tehtud toorainest, mis on inimtoiduks kõlbulik. Ei sisalda keemilisi lisandeid, säilitus- ja värvaineid, maisi või sojat, seetõttu sobib ka koertele, kellel esineb nende suhtes tundlikkust või kes on lihtsalt väga valivad.

Aras jõuluküpsised on taskusse sobiv maius, mis sisaldab täistera speltanisujahu, päevalille õli, mandleid, mett, spinatit, kurkumi, jaanileivapuud, õunu ja kaneeli. Küpsised ei sisalda keemilisi lisandeid, säilitus- ja värvaineid ning on heaks vahepalaks toidukordade vahel.