Kingipakk kutsikale 🎄

Kutsika esimesed jõulud tulevad meeldejäävad ja lõbusad, kui tema pakis on midagi mängimiseks ja maiustamiseks. Pakk on pandud kokku arvestades, et selle sisu rõõmustaks eri tõugu, kasvu ja vanuses kutsikaid. 

Kõik maiused on puhtad ainetest, mis võiks tekitada tundlikkust, seedemuresid või allergiaid. 

Kingipakk jõuab sinuni kenas jõuluteemalises pakendis ja on valmis jõuluvana kotti panemiseks.

from / 30.00

Kirjeldus

Kutsika kingipakis on: 

🎄Kong Holiday Wild Knots karu

🎄Aras Premium Select konserv küüliku, aedviljade ja metsamarjadega 410g

🎄Premium Bio küpsised 200g

🎄Veise kuivatatud peanahk 250g

🎄Aras jõuluküpsised 200g

🎄Aras jõulukonserv koerale 195g

🎄Aras jõuluvorst 800g

Pehmet mänguasja on hea järele lohistada, sellega maadelda, kuuse alla tirida või külalistele ukse peale viia. Lisaks saab seda kasutada padjana, kui kutsikatarkusest raske pea ära väsib. Armas jõuluteemaline mänguasi sobib ka inimese ja kutsika vaheliseks mängimiseks, mis omakorda aitab luua tugevamat suhet ja palju positiivseid tundeid. 

Aras Premium Select konserv küüliku, aedviljade ja metsamarjadega on 100% värskest lihast valmistatud tervislik toit looduslike vitamiinide ja külmpressitud nisuiduõliga. Toit on vaba keemilistest värvi-, lisa- ja konserveerimisainetest, selles ei sisaldu maisi ega sojat. Maitseb ka nõudlikele koertele! 

Happy Bits küpsised on maitsvad ja tervislikud maiused, mis sobivad treenimiseks, vahepaladeks või jõuluvana ees trikkide sooritamiseks. Küpsised on tehtud ilma keemiliste lisanditeta, need on säilitus- ja värvainetevabad. 

Veise kuivatatud peanahad on koerte suured lemmikud, sest pakuvad head närimist ka kõige tugevamate hammastega terminaator-koertele. Maius sisaldab vaid naturaalselt õhu käes kuivatatud veise peanahka ja selle regulaarne kasutamine aitab koera hammaste eest hoolt kanda.

Aras jõuluküpsised on taskusse sobiv maius, mis sisaldab täistera speltanisujahu, päevalille õli, mandleid, mett, spinatit, kurkumi, jaanileivapuud, õunu ja kaneeli. Küpsised ei sisalda keemilisi lisandeid, säilitus- ja värvaineid ning on heaks vahepalaks toidukordade vahel. 

Aras jõulukonserv koerale bataadi ja peterselliga on tehtud 100% värskest lihast, ei sisalda teravilja, keemilisi värvi-, lisa- ja konserveerimisaineid. Konserv on valmistatud inimtoiduks sobiliku kvaliteediga ainetest ning sisaldab naturaalseid vitamiine. See maiustus sobib nii koera jõululauale panemiseks kui igapäevaseks toiduks.