Kingipakk kassile🎄

Kassid armastavad jõule ja põhjusega. On see ju eriline aeg, millal inimesed toovad tuppa uusi mänguasju täis jõulukuuse, mille otsa ronimine teeb meele rõõmsaks nii noorel kui vanal kassil.

Kingipakk kassile sisaldab mänguasja ja maiuseid, millest jätkub pikaks ajaks. Kõik maiused on puhtad ainetest, mis võivad tekitada tundlikkust, seedemuresid või allergiaid. 

Kingipakk jõuab sinuni kenas jõuluteemalises pakendis ja on valmis jõuluvana kotti panemiseks.

from / 15.00

Kirjeldus

Kassi kingipakis on: 

🎄Kong kassi mänguasi  HOLIDAY PURRSONALITY

🎄Malt-Bits Hairball-Transit System maiused 65g

🎄Kana-juustu ampsud 65g

🎄Õrn kanafilee kassidele 40g

🎄Aras Premium Deluxe pasteet vasikalihaga 100g

🎄Aras Premium Deluxe pasteet küülikulihaga 100g

🎄Aras jõulukonserv kassile pardi, banaani ja naistenõgesega 100g

Kong mänguasi aitab ergutada kassi meelt ja jahikirge. Igapäevane mäng aitab hoida kassi füüsiliselt aktiivse ning soodustab omaniku ja kassi vahelise suhte tugevnemist. Mängi kassiga iga päev vähemalt 15 minutit.

Malt-Bits Hairball-Transit System maiused on tehtud 100% värsketest koostisosadest ja aitavad vältida karvapallide moodustumist seedesüsteemis. Maiused ei sisalda keemilisi lisandeid, säilitus- ja värvaineid.

Kana-juustu ampsud sisaldavad värsket kanaliha, millesse on lisatud mõnus aps juustu. Maiust võib kasutada treenimiseks, vahepalaks või jõuluvana ees trikkide tegemiseks. Ampsud aitavad hoida kassi hambad puhtana.

Õrn kanafilee kassidele on üks enimnõutud maiustest, mis sisaldab vaid 100% naturaalseid tooraineid ja rohekarpide ekstrakti, mis hoiab liigesed tervena. See on maius nii aktiivsetele kui tubastele kassidele. Paku kassile 6-8 kanafilee tükki toidukordade vahel.

Aras Premium Deluxe pasteet lõhe ja forelliga on tehtud 100% värskest kalast ning sobib ka tavatoiduks. See on maitsev pasteet, mis on ühtlasi tervislik, kergesti seeduv ning ei sisalda kunstlikke lisaaineid. Sobib igast tõust ja vanusest kassile.

Aras Premium Deluxe pasteet küülikulihaga on tehtud 100% värskest lihast ning sobib ka tavatoiduks. See on maitsev pasteet, mis on ühtlasi tervislik, kergesti seeduv ning ei sisalda kunstlikke lisaaineid. Sobib igast tõust ja vanusest kassile. 

Aras jõulukonserv kassile pardi, banaani ja naistenõgesega on tehtud 100% värskest lihast, ei sisalda teravilja või keemilisi värvi-, lisa- ja konserveerimisaineid. Konservis on ekstra kogus tauriini, mis kriitiliselt vajaliku aminohappena toetab kassi nägemist, seedimist, südamelihase tööd ning tugeva immuunsuse arengut. See konserv sobib nii kassi jõululauale panemiseks kui igapäevaseks toiduks.