phyt` for dogs First Aid Gel

First Aid GelFirst Aid Gel
  • Rahustab ja jahutab lemmikloomadel pisikesi vigastusi;
  • Ideaalne koertele ka lihaste venituste, muljumiste, jäikuse korral;

from / 18.0032.00

Puhasta

Kirjeldus

Kuidas see töötab?
First Aid Gel on esmaabi andev rahustav geel lemmikloomade väikestele vigastustele. See rahustab sidemete venitusi, kõõluse venitust ja rebenemist, nö äratõmmatud lihaseid, verevalumeid, muljumist- kõik pisemad õnnetused, mis on kerged tekkima aktiivsema koeraga. See spetsiaalselt koostatud geel rahustab ja lõdvestab lihasvalu nii vigastusest kui ka vananemisest tekkinud valude ja jäikuse korral. Soovituslik on kasutada geeli ka koertel, kellel on liikumisel valulikkust, jäikust, punestust, kui nahk tundub kuum katsudes, verevalumid, liigne koormus. First Aid Gel ühendab võimasaid “lemmikloomasõbralikke” ürte, nagu arnika ja sumac (aitavad kehal toime tulla põletikuliste protsessidega), kaneeli eeterlik õli (rahustab ja ergutab vereringet), naistepuna ja lavendel leevendavad stressi ja ärevust.

 

Manustamine:
Sobib 8 nädala vanustele kutsikatele.

Kandke kehapiirkonnale, kus teie koer või kass on saanud trauma ja masseerige õrnalt nahka vajaduse korral (vähemalt kaks korda päevas). Ärge kasutage haavale või katkisele nahale! Ainult välispidiseks kasutamiseks!

 

Nõuanded ja ettevaatusabinõud:
Kasutamiseks kassidel peab olema ettevaatlik, First aid gel sisaldab kaneeli eeterliku õli.

Mõned lemmikloomad võivad olla isegi kõige naturaalsemate koostisosade suhtes allergilised. Kui tekib tundlikkus, katkestage kasutamine!

 

Koostis:
Arnica, kaneeli eeterlik õli, sookail, liht-naistepuna, peiulill, sumac ja lavendel.

Lisainfo

Vali suurus:

100g, 200g