Ezydog Marine jalutusrihm 9mm/170cm

Allahindlus!

EzyDog Marine Leash

  • Tugev ja vastupidav
  • Mitu funktsiooni
  • Pikkus 170 cm
  • Uuenduslik ja väga tugev kinnitusklamber

from / 18.50

Kirjeldus

Milleks osta jalutusrihm ja kaelarihm, kui ühes tootes võib olla mõlemad? See uuenduslik “kõik-ühes” jalutusrihm ja kaelarihm on valmistatud kvaliteetsest 9 mm nöörist ning sellel on roostevabast terasest kiire vabastusklamber, mis ei vea sind kunagi alt. Lihtsalt tõmmake lukustusklambri küljel olevat lülitit, et vabastage probleemivabalt. Oleme vastupidavuses ja kvaliteedis nii kindlad, et igale mererihmale kehtib eluaegne garantii.

See 170 cm pikkune koera jalutusrihm on varustatud libiseva silikoonkorgiga, mis võimaldab muuta alumise osa treeningkoera kaelarihmaks, millel on libisemise funktsioon. Käepidemel oleva rõnga saab toita ümber varda ja kinnitada kinnitusklambri külge, et teha ajutine kinnitus. Lisaks on ränikorgil sisseehitatud hoidik jäätmekottide jaoks väljas olles. Kui otsite kõikehõlmavat koerte rihma, mis teid kunagi alt ei vea, ärge otsige kaugemale kui EzyDog Marine Leash.

Selle nöörist jalutusrihma võlu tuleneb kinnitusklambri kujundusest. Kinnitusklamber on teie ühendus koeraga, seega tahame veenduda, et teil on turul kõige jõulisem ja usaldusväärsem valik. Purjetööstusest võetud mereklassi kinnitusklamber on sepistatud kõrgeima klassi 316 roostevabast terasest, muutes selle uskumatult tugevaks, vastupidavaks. Klamber on testitud taluma kuni 1100 kg jõudu, nii vedru kui ka kolb on valmistatud 316 roostevabast terasest. Kinnitusklambri kiire vabastamise funktsioon annab teile kiire ja lihtsa võimaluse oma koera igas olukorrast lahti võtta.

 

 

Lisainfo

Vali sobiv värv:

Lilla, Punane, Must