Dog Pyramid

nina ottosson dog pyramidnina ottosson dog pyramid

Nina Ottosson DogPyramid

 

(Plastik) – lõbus aktiveeriv mänguasi, mida saab täita maiustega.
Kui lemmikloom mängib ja lükkab mänguasja, siis see vaarub, rapub ja loobib maiuseid.

 

Suurus: L

Tarneaeg võib olla 2-4 tööpäeva;

from / 18.80

Kirjeldus

Lõbus aktiveeriv mänguasi, mida saab täita maiustega ja kuivtoiduga. Kui koer mängib ja lükkab mänguasja, siis see vaarub, rapub ja loobib maiuseid.

 

Mõte:
Mänguasja mõte on, et su koer saaks lõbusalt tegutsedes aega veeta. Täida mänguasi maiustega/kuivtoiduga ja lase oma koeral sellega mängida ning maiuse saamiseks vaeva näha. Lase koer lükkab lelu, mille põhjas on raskus, käpa või ninaga, nii et see rapub, keerleb ja vaarub edasi ja tagasi. Maiused peavad välja pääsema mänguasja ülemises otsas olevast august. Raskus mänguasja põhjas sunnib mänguasja pideval püsti tõusma. Maiuse suurus määrab mängu keerukuse, väiksed tükid pääsevad kergemini välja kui suuremad. Koera Püramiidi on võimalik kasutada nii toas kui õues.Lõbus ja aju treeniv tegevus, kuna mänguasi teeb ebaregulaarseid liigutusi ja aegajalt
pillab maiuseid.


Oluline:
Ära luba koeral püramiidi hammustada ega närida. Lase koeral sellega mängida ainult järelevalve all umbes 15-30 minutit korraga. Kui koer on mänguasja tühjendanud, pane see kuni järgmise korrani ära (peitu). Ära kunagi viska mänguasja.

Lisainfo

Vali sobiv värv:

Sinine, Punane, Roosa, Türkiis