Dog Copenhagen Comfort Walk Pro traksid koertele

Uus 2020 mudel!
Uuenduskuuri läbinud Dog Copenhagen Comfort Walk Pro traksid on kerged ning vastupidavad.

from / 51.30

Puhasta

Kirjeldus

Tugevad ja kerged igapäevaseks kasutamiseks mõeldud Comfort Walk Pro traksid on valmistatud vastupidavatest määrdumiskindlastest ja vetthülgavatest materjalidest ning on varustatud hingava pehmenduskihiga. Neljast kohast lihtsalt reguleeritavad y-tüüpi traksid on ergonoomilise disainiga, aidates säästa koera kaela ja selga ning need ei piira koera liikumist.

Trakside rinna- ja seljaosal ning kõhu all on hingavast materjalist pehmendused. Trakside seljaosal on pehme sünteetilise nahaga kaetud sang. Jalutusrihma saab trakside külge kinnitada kahes erinevas kohas – kas seljale või rinna ette, viimane annab koera üle lisakontrolli. Trakside seljaosal on sang.

Vastupidavad plastikust pandlad ja alumiiniumist metallosad ei kulu ka igapäevasel kasutamisel. Lisaks on traksidel helkurribad, mis lisavad nähtavust ka pimedal ja hämaral ajal. Nimeripatsile on eraldi kinnitus.

Kui traksid vajavad pesemist, tee seda kas soojas vees käsitsi või pesukotis pesumasinas 30-kraadises vees, kasutades õrna pesuvahendit. Kuivata õhu käes.

Suurused:
XS koertele rinnaümbermõõduga 38-46 cm
S koertele rinnaümbermõõduga 46-56 cm
M koertele rinnaümbermõõduga 56-68 cm
L koertele rinnaümbermõõduga 68-82 cm
XL koertele rinnaümbermõõduga 82-106 cm

Kui koera rindkere ümbermõõt on kahe mõõdu vahel, vali suurema suurusega traksid.

Lisainfo

Vali värv

Must

Vali suurus

L