Canagan Dog Can konservid

veisveis
  • Canagan konservid on tasakaalustatud teraviljavaba toit, mis sisaldab orgaanilisi köögivilju, värsket liha ja mineraale
  • Canagan pakub teie kaaslasele mitmeid bioloogiliselt sobivaid toitaineid ideaalses vahekorras
  • Saadaval 4 erinevat maitset: Briti veis, Welsi lammas, Country game ja Lõhe/heeringas
  • Konservi suurus 400 g

from / 3.40

Kirjeldus

KOOSTIS:

  • Värskelt valmistatud konditustamata lambaliha / Briti veiseliha (65%), maguskartul, orgaanilised porgandid, orgaanilised herned, orgaaniline spargelkapsas, vitamiinid ja mineraalid, roheline rannakarp, lõheõli, orgaaniline õun, orgaaniline spinat, vetikad, petersell, kibuvitsamarjad, nõges, saialill, libe jalakas, aniis, piparmünt, rosmariin.
  • Canagani Country game sisaldab vähemalt 25% hirveliha, 20% parti ja 20% hane, kõik värskelt valmistatud. Maguskartul on hõlpsasti seeditav alternatiiv teraviljale ja suurepärane lahustuvate kiudainete allikas, mis annab energia aeglaselt, kuid kindlalt. Glükoosamiin ja kondroitiin pakuvad täiendavat ühist tuge ning vitamiinide ja mineraalide õige tasakaal köögiviljadega pakub tervisele veelgi suuremat kasu.
  • Canagan Salmon & Heering on täis 70% kala, maitsvaid köögivilju, puuvilju ja ürte. Teie koer armastab maitsva lõhe ja heeringa maitset ning saab kasu kõigist selles koeratoidu retseptis sisalduvatest toitainetest, valkudest ja mineraalidest. Värskelt valmistatud konditustatud lõhe (40%), värskelt valmistatud konditustatud MSC sertifitseeritud heeringas (30%), bataat, orgaanilised porgandid, orgaanilised herned, orgaaniline spargelkapsas, vitamiinid ja mineraalid, roheline huultega rannakarp, lõheõli, orgaaniline õun, orgaaniline spinat , vetikad, petersell, kibuvitsamarjad, nõges, saialill, libe jalakas, aniis, piparmünt, rosmariin.

Lisainfo

Vali maitse

British beef, SHEPHERD'S PIE, Country game, Salmon/Herring, Turkey&Duck, Chicken hotpot, Chicken&Wild boar