Viceroy Balance – müsli vanadele ja/või tundlikele hobustele. Õlide ja probiootiliste ainete rikas.

E-pood ERIKALE (13)E-pood ERIKALE (13)

BALANCE – sööt – müsli vanadele ja/või tundlikele hobustele – 20 kg

 • Erilist hoolt vajavatele hobustele;
 • Tundliku seedekulglaga ja vanemas eas hobustele;
 • Tasakaalustatud tervislikest teraviljadest – rikas toorkiu ja valitud kõrgkvaliteetsete õlide poolest;
 • Õlide ja probiootiliste ainete rikas;
 • Naturaalsed vitamiinid ja mineraalid;
 • Ei sisalda kaera;
 • Sobib ka toitmiseks koos kaeraga;

 

from / 1.5042.00

Kirjeldus

Koostis:
Odrahelbed, maisihelbed, lutserni aganad, maisiidud, nisukliid, pressitud õunatükid, suhkrupeedimelass, õunasiirup, kaerakliid, suhkrupeedi tükikesed, maitsetaimede segu (piparmünt, koriander, rosmariin), õlidesegu (linaseemneõli, päevalilleseemneõli ja maisiiduõli), lubi, peeneks jahvatatud päevalilleseemned, pärm, peeneks jahvatatud linaseemned, meresool, Himaalaja sool.

Analüütilised koostisosad:

Valk: 9,7%
Toorkiud: 12,8%
Toortuhk: 9.2%
Rasvasisaldus: 6,9%
Kaltsium: 1,0%
Fosfor: 0,4%
Magneesium: 0,3%
Vitamiin E: 100 mg / kg
Vitamiin B1: 10 mg / kg
Vitamiin B2: 12 mg / kg
Vitamiin B6: 7 mg / kg
Vitamiin B12: 30 mcg / kg
Biotiin: 280 mcg / kg
Foolhape: 4 mg / kg
Raud: 280 mg / kg
Tsink: 190 mg / kg
Seleen: 0,6 mg / kg
Jood: 3 mg / kg
Koobalt: 4 mg / kg
Mangaan: 170 mg / kg

 • Suhkur: 8,3% Tärklis: 22,8%

Söötmise soovitus:

 • Sobib tundlikele ja vanadele hobustele;
 • Suurtele hobustele soovitame sööta umbes 1-3 kg päevas;
 • Hein ja põhk vabalt ees hoida;

Toitainete vajadus:
100 kg kehamassi hobune: 200g – 500g
* Minimaalne päevas kogus, et tagada  mikroelementide piisav tarbimine

1) Enama tervise, jõudluse ja elurõõmu jaoks, nii erinevad tõu, suuruse, ea ja jõudluse poolest. Hobuste jõudluse ja elurõõmu aluseks on nende söötmine kooskõlas individuaalsete vajadustega. Hobusel ei pea üksnes kõht täis olema, vaid ta peab end ka igati hästi ja vitaalselt tundma. Et see nii oleks ja nii ka jääks, peate eelkõige tundma oma hobuse vastu sümpaatiat (kiindumust). See tähendab pidevat hoolitsemist, palju liikumist ja tervislikku ning tasakaalustatud söötmist. Meie Viceroy-toodete täielik koostis tugineb valitud looduslikele lisanditele. Ainulaadne toorainete valiku viis, mis on iga retseptuuri aluseks, omab positiivset mõju Teie hobuse tervisele, vitaalsusele ja pikaealisusele.

2) Innovatiivne söötmisprogramm hobustele. Meie eesmärgiks on pakkuda Viceroy söödalisanditega hobuse omaniku traditsioonilisele söötmisele veenvat alternatiivi. Kogu Viceroy-sortimendi valmistamiseks kasutatakse eranditult eriti mitmekülgseid, loodusest pärinevaid toitaineterikkaid ja vitaalsust tagavaid komponente. Põhimõtteliselt ei kasutata selleks ühtki geenitehnoloogiliselt muundatud söödakomponenti. Hobuste heaolu tagav ja tervislik Viceroy-hobusesööt suurendab tõendatult looma vastupanuvõimet infektsioonidele ja seedimisprobleemidele. Kõigele lisaks on kõik tooted saanud suurepärase heakskiidu. Viceroy ̶̶ hobuste innovatiivne (uuenduslik) söötmisprogramm ̶̶ on ilma keemiliste lisanditeta, ilma konservantideta ja ilma keemiliste värvaineteta.

3) Kõikehõlmav kvaliteedi garantii kindlustab parima kvaliteedi. Viceroy kvaliteetsete toodete valmistamiseks kasutatakse eranditult parima kvaliteediga tooraineid. Suurimat rõhku pannakse seejuures kontrollitud, kindla kvaliteediga toorainetele. Innovatiivsed tooted on seejuures alati valmistatud kooskõlas toiduteaduse uusimate arusaamadega. Regulaarsed kontrollid garanteerivad pidevalt kõrge kvaliteedi.

Lisainfo

Vali sobiv suurus:

Proovipakk, 20 kg